067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна

Банкет на день народження

Банкет на день народження

Пропонуємо відсвяткувати день народження або ювілей в ресторані CHOICE на Лівому березі Києва. Ми організовуємо оригінальні заходи, враховуючи всі деталі та побажання по меню, оформленню та шоу-програмі.

У CHOICE ви можете зарезервувати столик, обрати для свята один або кілька залів (2 банкетних зали, кальянну або караоке), або ж організувати шикарний банкет, орендувавши весь заклад.

Спеціально для іменинників:

  • Продумане банкетне меню: страви, приготовані в хоспері (м'ясо, овочі та морепродукти), суші, велика кількість закусок і салатів. Готуємо також вегетаріанські страви. Великий вибір коктейлів, міцного алкоголю і вин. Для маленьких гостей - дитяче меню.
  • Розваги на будь-який смак: ароматні кальяни, релакс-зони (на літній терасі та в залах закладу), сцена для артистів (готові запросити, організувати), караоке з танцполом, проектор і екрани для відеопривітання іменинника.
Банкет на день народження
Свято «під ключ»

У нас за плечима сотні свят будь-якого формату, тому можете довірити нам організацію дня народження «під ключ». Ми:

У ресторані CHOICE в Києві ви зможете як доступно відзначити день народження, так і влаштувати розкішне святкування. Щоб замовити банкет, оберіть дату, зал, повідомте про кількість гостей, поділіться побажаннями по меню і додатковим послугам. 

Наш адміністратор забронює потрібну дату та проконсультує вас за номером 067 650 45 55.

Розповсюдити: