+38-067-650-45-55
вул. Братиславська 52
Київ
24/7

  1. Головна

Банкети, фуршети, корпоративи

Банкети, фуршети, корпоративи

Ресторан Choice надає послуги з організації банкетів, заклад розташований на Лівому березі Києва. Ви маєте можливість замовити фуршет з будь-яким набором страв, проведення весілля, корпоративу, дитячого і будь-якого іншого свята. Меню складається індивідуально, щоб ви могли вразити гостей або просто укластися в наявний бюджет.

Ми робимо все - від молодіжних вечірок до корпоративів, поминок. Необхідне обладнання надається - це мікшерні пульти, ревербератори, мікрофони, акустичні системи, проектори, сабвуфери, звукопідсилювачі. Замовляти конференц-зал, банкетний зал або караоке можна відразу з повним набором пристроїв (здійснюється їх обслуговування, налаштування під потреби замовника). На даний момент приймаються заявки на організацію заходів від 30 осіб.

Умови замовлення
Умови замовлення

У ресторані Choice передбачено 4 зали на 50-100 чоловік: 2 банкетні зали (великий та малий), караоке зал, кальян зал, тому в потрібний день ви гарантовано зможете провести свято у нас. І все-таки великі події краще планувати, щоб ми могли підготуватися і приготувати повний набір страв. Для замовлення потрібно:

  • Обрати дату, визначитися з кількістю запрошених.
  • Обрати зал, узгодити фінансові умови співпраці.
  • Визначитися з банкетним меню.
  • Внести передоплату.
  • В обумовлений час насолодитися високими стандартами проведення вашого свята.
Меню ресторану
Меню ресторану

Завантажити файли з повним переліком страв та напоїв:

Банкетне меню (натисніть на назву для завантаження банкетного меню у форматі PDF).

Основне меню (натисніть на назву для завантаження основного меню у форматі PDF).

Дитяче меню (натисніть на назву для завантаження дитячого меню у форматі PDF).

Барне меню (натисніть на назву для завантаження барного меню у форматі PDF).

Винна карта (натисніть на назву для завантаження винної карти у форматі PDF).

Кальян меню (натисніть на назву для завантаження кальян меню у форматі PDF).

Якщо у переліку страв ви не знайшли тієї, яку хотіли б бачити на своєму святі - телефонуйте адміністраторам і вони докладуть максимум зусиль, щоб ця страва з'явилась на вашому святковому столі.

Додаткові опції
Додаткові опції

Фуршетне, поминальне, весільне і будь-яке інше меню буде складено з урахуванням ваших запитів. В залежності від заходу, наш персонал допоможе оздобити залу, підібрати страви та напої. Для святкування дитячих свят - є і дитяча кімната, і аніматори. Також є можливість орендувати не лише 1 зал, а декілька, - банкетний і караоке, наприклад. А можна орендувати і зовсім все заклад, якщо у вас велика компанія і намічається гучне свято. 

Ми організовуємо свята «під ключ» або надаємо повну свободу вибору своїм клієнтам. Якщо ви впевнені, що зможете краще, більше, дешевше або правильніше, ніж ми, орендуйте зали, хочете отримати сервіс по типу все включено - ваш вибір послуга «під ключ». Ми надамо Вам ведучого або дати рекомендації. Меню - фірмове хоспер (гриль), будь-які гарніри, м'ясо, салати, десерти, напої. Також наші кухарі можуть спекти смачний торт масою від 2 кг.

Банкети, фуршети, корпоративи
Банкет "під ключ"

Залежно від типу заходу, ресторан Choice, пропонує різні формати проведення, програму, меню і додаткові послуги.

Заходи, які проводяться регулярно в стінах ресторану-караоке Choice:

Детальніше про умови співпраці, меню і подробиці можна дізнатися перейшовши за посиланням на захід або у адміністратора за телефоном: +38-067-650-45-55

Розповсюдити: