+38 (067) 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
24/7

  1. Головна

Дитяча кімната

Дитяча кімната караоке - ресторану Choice
Дитяча кімната

Діти теж хочуть проводити вихідні весело і з користю, а це не передбачає «сидіти за столами» і «пристойно себе вести». Наша дитяча кімната дозволить вам вбити не двох, а трьох зайців відразу:

  1. Батьки відпочивають, поки їх чадо розважається під наглядом професіоналів.
  2. Похід в ресторан перетворюється в свято і для дитини.
  3. Малюк відчуває себе дорослим і починає радіти сімейним виходів у світ.

Велика, світла, м'яка і безпечна ігрова кімната ресторану Choice - це місце, де діти стають щасливими. Вони можуть бігати, стрибати, лазити по лабіринту, малювати, танцювати, співати та всіляко розважатися в компанії веселою і уважною няні.

Дитяча кімната караоке - ресторану Choice

Є власне дитяче меню, яке сподобається маленьким гостям. Кімната відкрита щодня до 9 вечора - просто приходьте до нас, а дитиною займуться няні та аніматори. День народження дитини можна провести тільки за попереднім замовленням (подробиці у менеджера).

Також ми організовуємо дитячі свята - є міні-програми на 30-40 хвилин і масштабні заходи на 5-6 годин. Серед доступних розваг - караоке, аніматори, майстер-класи (вчимося готувати, варимо мило, малюємо, пр.), Музичний супровід, аквагрімм і гліттер тату, веселі конкурси з реквізитом і призами, квести, Бейблейд-турніри та багато іншого. Перелік послуг для торжества ви вибираєте самі з урахуванням віку, доступного бюджету та інших факторів. Всі конкурси, програми адаптуються під потреби конкретної аудиторії.

Розповсюдити:

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.

Бронювання

За номером телефону або скориставшись формою нижче ви можете забронювати місце для себе та вашої компанії. З умовами бронювання ви можете ознайомитися за посиланням або дізнатися по телефону в момент бронювання. Гарного відпочинку у нашому закладі.