067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Події
03.08.2019 сб. -

Гарячі танці в караоке

Вриваємось у третій місяць літа під запальні танцювальні хіти в караоке Choice. Вечірка для любителів ритмічних пісень та енергійних танців. У першу суботу серпня гостей чекає:

  • Мегапозитивна ведуча 
  • Тільки танцювальні хіти у караоке
  • Запальні танці
  • Вокальні та танцювальні конкурси
  • Подарунки від ресторану

Отже, якщо ви досі не вирішили чим саме займатиметесь у суботу 3 серпня, тоді худчіш телефонуйте та бронюйте собі місце за столиком. Телефон для бронювання: +38-067-650-45-55

Дата: 3.08.2019 (субота)
Початок: о 20.00
Вартість входу: 200 грн з гостя

Зверніть увагу, що на території ресторану діє "Dress Code" та "Face Control". Ознайомитись з правилами відвідування закладу можна за посиланням "Правила відвідування ресторану". 

Розповсюдити:

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.

Бронювання

За номером телефону або скориставшись формою нижче ви можете забронювати місце для себе та вашої компанії. З умовами бронювання ви можете ознайомитися за посиланням або дізнатися по телефону в момент бронювання. Гарного відпочинку у нашому закладі.