067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Події
31.08.2019 сб. -

Караоке ніч "Море"

В організмі величезна нестача моря? Море найближчим часом не світить? Неочікувано виявилось, що вже кінець літа, а засмага на тон світліша від кольору сметани? Цю неймовірну прикрість можна виправити 2 шляхами: зібрати чемодан та поїхати на море або зібрати себе та завітати у караоке ресторану Choice. 

У останню суботу серпня гостей чекає:

  • Ведуча, яка вийшла з морської піни
  • Морські, пляжні та теплі хіти
  • Гарячі танці
  • Вокальні та танцювальні конкурси
  • Подарунки від ресторану

До речі, наш бармен обіцяв якісь коктейльні сюрпризи та компліменти гостям, то ж не зволікайте.

І, ще. Якщо вам вкрай необхідно вигуляти свою качечку або єдинорога - можете приходьте з ними, їх ніхто не образить!

Телефон для бронювання: +38-067-650-45-55

Дата: 31.08.2019 (субота)
Початок: о 20.00
Вартість входу: 200 грн з гостя

Зверніть увагу, що на території ресторану діє "Dress Code" та "Face Control". Ознайомитись з правилами відвідування закладу можна за посиланням "Правила відвідування ресторану". 

Розповсюдити:

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.

Бронювання

За номером телефону або скориставшись формою нижче ви можете забронювати місце для себе та вашої компанії. З умовами бронювання ви можете ознайомитися за посиланням або дізнатися по телефону в момент бронювання. Гарного відпочинку у нашому закладі.