067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Події
21.09.2019 сб. -

Караоке ніч "Ще один караоке вечір"

Привід гарно провести вечір потрібен лише слабакам, сильні особистості несуть радість та веселощі постійно. От і ми вирішили, а чому б сьогодні не зібратись з кращими друзями, не врізати по стаканчику чогось зігріваючого горло та не заспівати улюблену пісню?

То ж не чекайте слушного моменту, щоб побачитись з друзями - ось він. 

Тим паче, що у нас:
✓ смачна кухня на будь-який смак
✓ напої для самих примхливих
✓ весела та дотепна ведуча, яка не дасть нудьгувати
✓ конкурси з подарунками

Окрім цього у нас є ще і інші розваги...

Телефон для бронювання: +38-067-650-45-55

Дата: 21.09.2019 (субота)
Початок: о 20.00
Вартість входу: 200 грн з гостя

Зверніть увагу, що на території ресторану діє "Dress Code" та "Face Control". Ознайомитись з правилами відвідування закладу можна за посиланням "Правила відвідування ресторану". В залі караоке діють певні правила поведінки, ознайомитись з ними можна за посиланням "Правила відвідування караоке".

Розповсюдити:

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.

Бронювання

За номером телефону або скориставшись формою нижче ви можете забронювати місце для себе та вашої компанії. З умовами бронювання ви можете ознайомитися за посиланням або дізнатися по телефону в момент бронювання. Гарного відпочинку у нашому закладі.