+38-067-650-45-55
вул. Братиславська 52
Київ
24/7
 1. Головна
 2. Події
11.12.2018 вт. -

“Подвійний удар” у Grand Karaoke Choice

До початку 19 століття алкогольні напої пили лише у чистому вигляді, а потім комусь, кому саме - достовірно невідомо, спала на думку ідея, а чому б не змішати в одній склянці декілька інгредієнтів і понеслась… 

Хіба зараз можна уявити собі ресторан чи кафе без традиційний коктейлів, наприклад, Мохіто, Маргарита, Блакитна Лагуна? 

Хоча нам точно невідомо, хто саме той геній, але ми маємо бути йому вдячні за ідею і віддати шану, то ж у вівторок оголошуємо “Подвійний удар” - два коктейлі за ціною одного. 1 коктейль за винахідника, а другий - для душі та кращого співу. 

Ми працюємо з 20:00 до 6:00.
Вартість входу - 150 грн з гостя.

Розповсюдити:

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.

Майбутні події
Бронювання

За номером телефону або скориставшись формою нижче ви можете забронювати місце для себе та вашої компанії. З умовами бронювання ви можете ознайомитися за посиланням або дізнатися по телефону в момент бронювання. Гарного відпочинку у нашому закладі.

 • Що кажуть люди

  Отличное место, мы туда компанией часто в караоке приходим (там, к тому же, несколько залов - маленький и большой). Всегда хорошее обслуживание, вежливый персонал, вкусная кухня. Советую.

  Алексей Тындык
 • Що кажуть люди

  Кухня супер, все очень вкусно! Цены радуют!!

  Женя Хороший