067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Події
27.12.2018 чт. -

Винний Четверг у Grand Karaoke Choice

Лягати спати потрібно у гарному настрої, без важких думок та рослабленим, а лікарі стверджують, що келих вина має розслаблюючу і заспокійливу дії. А якщо ще й після вина прослухати, а краще заспівати улюблену пісню, то міцний сон гарантовано. Ми, у свою чергу, сперечатись з науковцями не збираємось, але до поради прислухаємось і назвемо четвер не рибним днем, а винним. А щоб четвер таки був справжнім “Винним Четвергом”, то ще й зробимо знижку у -50% на всі вина з нашої винної карти. 

Ми працюємо з 20:00 до 6:00.
Вартість входу - 150 грн з гостя.

Розповсюдити:

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.

Бронювання

За номером телефону або скориставшись формою нижче ви можете забронювати місце для себе та вашої компанії. З умовами бронювання ви можете ознайомитися за посиланням або дізнатися по телефону в момент бронювання. Гарного відпочинку у нашому закладі.