067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Події
29.12.2018 сб. -

Зимовий аперитив у Grand Karaoke Choice

Субота - це день, коли можна випити на 30% більше і не платити за них. Круто ж? От і ми вважаємо, що круто. Бо, як кажуть, без бокалу нема і вокалу. А у нас, у Grand Karaoke Choice, по суботам -30% на всі лікери і вермути. Хочеш - Єгермейстера бахни, а хочеш чогось легчого, то замовляй Мартіні чи Апероль, більш сміливі можуть хильнути Абсент або Самбуку. 

Отже, більш нічого говорити не будемо, окрім одного важливого нюансу - столик краще бронювати заздалегідь, бо зал у нас не гумовий. 

Ми працюємо з 20:00 до 6:00.
Вартість входу - 150 грн з гостя.

Розповсюдити:

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.

Бронювання

За номером телефону або скориставшись формою нижче ви можете забронювати місце для себе та вашої компанії. З умовами бронювання ви можете ознайомитися за посиланням або дізнатися по телефону в момент бронювання. Гарного відпочинку у нашому закладі.