067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Дитяче караоке

Дитяче караоке

Дорослі люблять співати - це відмінний антистрес, спосіб потренувати таланти, варіант культурної програми для вечора або свята. Якщо ваша дитина теж не проти взяти в руки мікрофон, приходьте в Choice. Дитяче караоке в ресторанному комплексі включає в себе широкий набір тематичних пісень, які сподобаються маленьким і не дуже гостям. Є будь-яка кількість мікрофонів - при бажанні можна виступати не тільки сольно, а й хором.

Всі можливості ресторанного комплексу Choice - банкети, караоке, кальяни, дитяча кімната, більярд. Є світлове, звукове обладнання - встановимо, налаштуємо, обслужимо, можемо використовувати ваше. Надаємо плазми, проектори для проведення урочистостей, ділових заходів. Все це сподобається маленьким гостям і їхнім батькам. Можна доповнити дитяче караоке світломузикою - уточнюйте у адміністратора. До зали подаються напої, будь-які страви.

Малюки можуть відмінно провести час в дитячому караоке, поки їх батьки святкують дорослий нудний ювілей, поспівати разом з дорослими, отримати мікрофони і музику в подарунок до будь-якого заходу. Ми знаходимося в Києві на Брастиславскій. Якщо шукаєте гарне дитяче караоке на Троєщині - приходьте.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.