067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Дитяче караоке

Дитяче караоке

Дорослим подобається співати – просто для себе, у якості антристресу, щоб продемонструвати іншим свої таланти. Але серед співаків є зовсім малюки, які теж охочі попрактикуватися у вокалі. Дитяче караоке – відмінне рішення для свята, в якості культурної програми вихідного дня. Можна бронювати столик всією сім'єю – у нас в колекції є пісні для дітей і дорослих (можна виконувати їх по черзі або у будь-якому іншому порядку).

Дитяче караоке Choice в ресторанному комплексі включає в широкий вибір тематичних пісень. Мікрофонів вистачає – при бажанні зможете виконувати композиції не тільки соло, але і всією дружною командою.

Серед інших послуг ресторанного комплексу Choice – банкети, кальяни, дитяча кімната, проведення урочистостей, запрошення музикантів, організація трансферів. Є світлове, звукове обладнання – налаштуємо його або встановимо ваше. Надаємо плазми, проектори для будь-яких заходів, є установки для проведення дискотеки. До караоке зали подаються напої, різні страви.

Для малюків дитяче караоке – це відмінна розважальна програма, поки їх батьки спокійно відпочивають. Ми знаходимось у Києві на вулиці Брастіславській. Якщо цікавить хороший сімейний заклад на Троєщині – приходьте, завжди вам раді.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.