067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Дитяче караоке

Дитяче караоке

Малюки обожнюють ті ж розваги, які обирають їх батьки. Мабудь, справа у банальному інтересі – раз батькам подобається, одже воно того варте? Ресторан Choice впевнений, що так, тому пропонує не тільки доросле, а й дитяче караоке. У каталозі представлено багато тематичних композицій, які сподобаються маленьким гостям. Варіанти проведення заходу – тільки діти або діти разом з дорослими. Ми надамо вам будь-яку потрібну кількість мікрофонів.

Інші можливості комплексу відпочинку Choice – банкети (проведення під ключ на будь-яке число осіб), кальяни, дитяча кімната, проектори, світло та звук з налаштуванням і супроводом заходу. Ці можливості сподобаються маленьким гостям, їх батькам – обирайте ті послуги, які зацікавлять саме вас. Можна доповнювати дитяче караоке дискотечною світломузикою – вийде весело і незвично. Рекомендуємо ідею як сценарій для свята.

Дитяче караоке – гарна ідея для малюків на дорослому святі. Навряд чи дитину зацікавить стандартна програма весілля, ювілею, а адаптована за віком, тематична сподобається. Ми знаходимося в Києві по вулиці Брастіславській 52. Завжди раді бачити вас серед своїх гостей!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.