067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Дитяче караоке

Дитяче караоке

Дитяче караоке – цікавий варіант розваг на свята. Дорослі люблять співати, а й діти від них не відстають – особливо якщо надається можливість виконати знайому композицію. Хочете порадувати дітей, заспівати разом або влаштувати пісенні розваги на дитяче свято – ласкаво просимо до Choice. У ресторанному комплексі є великий вибір пісень, які будуть до вподоби маленьким гостям закладу. Мікрофонів можна замовляти будь-яку кількість.

Інші послуги ресторанного комплексу – банкети, караоке, кальяни, дитяча кімната. Надається світлове, звукове обладнання – встановимо, налаштуємо, можемо використовувати ваше, якщо так буде зручніше. Надаємо плазми, проектори для ділових заходів, проведення урочистостей. Дитяче караоке можна доповнити світломузикою – заявку лишайте у адміністратора. До зали подаються будь-які напої, страви, є дитяче меню і великий вибір десертів.

Діти чудово проведуть час в караоке, поки їх батьки спокійно обідають або розважаються на дорослому ювілеї, весіллі. Свято має бути радісним і яскравим для всіх – з урахуванням віку учасників, особистих уподобань. Ми зробимо для вас саме таке!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.