067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Доставка CHOICE

Доставка CHOICE

ЩО МОЖНА ЗАМОВИТИ?

Під час карантину ми здійснюємо доставку страв і напоїв з меню ресторану CHOICE. Залишайтеся вдома в безпеці, а ми виконаємо будь-які ваші гастрономічні побажання. 

Замовляйте від однієї страви до міні-банкету з салатів, закусок, м’яса та риби гриль — такий сет точно підніме настрій вам і вашим близьким у самоізоляції.  Якщо ж наближається день народження або сімейне свято, ми також приготуємо (за передзамовленням) і доставимо вам торт, виготовлений у власній кондитерській. І, звичайно, приготуємо та доставимо все необхідне до святкового столу.

Доставка CHOICE

ЯК ОТРИМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Для вашої зручності ми пропонуємо такі варіанти отримання:

  • забрати самостійно в ресторані CHOICE (зі знижкою 20%);

  • замовити доставку власним кур’єром CHOICE — безкоштовно для мешканців Троєщини, Воскресенки та Лісового масиву;

  • замовити через сервіси доставки Glovo, Raketa або menu.ua.

Доставка CHOICE

Шановні гості,

радимо дотримуватися запобіжних заходів та проводити якомога більше часу вдома. Відпочивайте, спілкуйтеся з близькими, а CHOICE потурбується про швидку доставку смачних страв із ресторану. 

Для замовлення дзвоніть: 067 650 45 55

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.