067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Кальян Троєщина

Кальян Троєщина

Куріння кальяну – це своєрідна медитація, яка дарує задоволення від процесу. Вдихання ароматних парів диму, комфортні м'які та затишні диванчики, бесіди на філософські теми – це все вам подарує кальян Троєщина. Якщо шукаєте перевірений заклад, приходьте до Choice. Тут працюють професійні кальянщики, які зроблять все швидко, смачно, тільки для вас. Рекомендуємо спробувати авторські тютюнові мікси – їх ви не зустрінете у інших закладах.

Ресторанний комплекс пропонує відвідувачам широкий перелік розваг – від проведення урочистостей до оренди караоке залів, кальяну кімнат, організації фуршетів, семінарів та інших ділових заходів, диско. Сама кальянна кімната затишна, камерна, у ній всього 18 місць. Надаємо послуги оренди столиків або зали цілком для вашої компанії.

У Choice можна провести будь-яке свято – для цього передбачені банкетні зали, караоке, дитяча кімната з професійної нянею, звук, світло, плазми, проектори. Надається допомога у підборі музикантів, ведучих, діджеїв, аніматорів та інших фахівців. На свята випікаються ексклюзивні торти масою від 2 кг. Чекаємо на вас!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.