067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Кальян Троєщина

Кальян Троєщина

Куріння кальяну – приємний процес та просто особлива форма релаксу. Не кожен заклад надає послуги високого рівня, отже треба обрати перевірене місце. Гарний кальян Троєщина можна знайти в ресторані Choice. Тут є всі види тютюну, популярні і авторські мікси, працюють професійні кальянщики. Замовляти кальян можна на воді, соку, молоці, вині і не тільки. Ми знаємо все про ​​філософію куріння та поділимося з вами.

Ресторанний комплекс додатково пропонує гостям широкий набір розваг – від проведення урочистостей до оренди караоке, організації ділових зустрічей, вечірок в стилі диско, дитячих свят. Кальянная кімната затишна, камерна, в ній всього 18 місць. Можете просто приходити в зручний час або бронювати столик, залу цілком заздалегідь.

Крім кальяну, в Choice є караоке, банкетні зали, дитяча кімната, в якій постійно працює професійна няня. Перелік обладнання величезний – його вистачить для проведення будь-якого заходу. Надаємо допомогу у пошуку музикантів, фотографів, ведучих, декораторів для проведення свят, можете замовляти будь-які додаткові послуги. А головне –величезний вибір унікальних авторських кальянів вже чекає на вас.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.