067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Караоке Київ

Караоке Київ

Караоке - відмінна можливість відчути себе справжньою зіркою, навіть якщо професійного вокального освіти немає. Караоке-зали є далеко не у всіх ресторанах Києва, так що, якщо хочеться виплеснути енергію, заявити на повен голос про свої таланти, приходьте в Choice. Тут є все обладнання (світло, звук, проектори), смачна їжа і напої на будь-який смак. Відвідувати караоке Київ пропонує в будь-який день тижня, просто так чи за попереднім бронюванням, орендуючи зал на торжество. Ресторан цінує кожного свого клієнта і зробить так, щоб візит приніс вам тільки позитивні емоції.

Можливості, що надаються караоке в Choice - банкетні зали 90 і 35 осіб відповідно, караоке до 40 місць, кальянна на 18 відвідувачів, більярдний зал. Є дитяча кімната, няня, аніматори, а ще світлове, звукове обладнання, плазми, проектори. Всі види меню, алкогольні та безалкогольні напої офіціанти розносять в тому числі для відвідувачів караоке залу. При бажанні можна перетворити вечір пісень в справжнє диско. З вас - бажання, з нас - можливості.

Також в ресторані Choice можна провести будь-яке святкування. Тут вам допоможуть знайти музикантів, фотографа ведучого, діджея, відеооператора, декоратора залів, організовують трансфер, зроблять розкішний святковий торт. А караоке завжди відкрито для гостей - приходьте!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.