067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Караоке Київ

Караоке Київ

Караоке – улюблена розвага для тих, хто любить та вміє співати. Наявність вокальної освіти необов'язкова, ніхто суворі оцінки виставляти вам не буде. Оскільки караоке зали є не в усіх ресторанах Києва, заздалегідь уточнюйте, де можна поспівати цього вечора. Нема ідей? А у нас є – і це комплекс відпочинку Choice. Він хоча і новий, але вже встиг стати популярним серед жителів столиці. Тут є будь-яке обладнання, їжа на всякий смак, напої з алкоголем і без. Караоке Київ працює в усі дні тижня, приходити можна просто або за попереднім бронюванням. Якщо хочете потрапити в караоке зал у п'ятницю, на вихідних, рекомендуємо робити бронь.

Можливості, що надає рестораном Choice, – банкетні зали (великий та малий), кальянна, караоке. Є також дитяча кімната, аніматори, няня, плазма, проектори, світло і звук. В караоке зал можна замовляти напої, їжу. При бажанні в комплексі для вас буде організована справжня дискотека з можливістю виконання улюблених пісень.

Choice – ідеальне місце для відпочинку, де вам не доведеться нудьгувати. Пісні, танці, пятанк, запальні конкурси і не тільки – все для вас!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.