067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Караоке Лівий берег

Караоке Лівий берег

Караоке стане вашим порятунком у вихідний або будній після роботи для відволікання від звичних турбот. Орендувати пару столиків або зал цілком можна на свято. Так що, якщо є бажання підкорити всіх своїми вокальними талантами, приходьте в Choice.

Караоке Лівий берег - це не тільки сам зал для караоке, але і кальянная, більярдний зал, приміщення для банкетів, дитяча кімната (працює до 23.00, є няня). Є банкетне меню, хоспер, страви європейської кухні, будь-які напої - все можна замовити в караоке зал. Пропонується світло, звук для диско, допомога в пошуку ведучих, фотографів, інших фахівців.

Готові зробити все, щоб ваше свято пройшло на рівні, надати будь-які додаткові послуги. В караоке багато вільних місць, але в святкові, вихідні дні столик краще буде бронювати заздалегідь. Діти теж можуть співати - для них є свій репертуар. Якщо плануєте сімейний відпочинок, вас зацікавить і ця можливість, і послуги аніматорів.

Choice - відмінне караоке на Лівому березі, просто сучасний ресторанний комплекс, в якому все продумано до дрібниць. Влітку тут працює відкритий майданчик і регулярно проводяться цікаві заходи.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.