067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Караоке Лівий берег

Караоке Лівий берег

Караоке Лівий берег – той самий рецепт від стресу після роботи, що спрацьовує завжди. Можна орендувати зал, пару столів або просто приходити в ресторан у будь-який зручний час і займати вільні місця. Не прогавте – це унікальна можливість підкорити Choice та його відвідувачів своїми вокальними талантами!

У ресторанному комплексі є обладнана караоке зала до 40 осіб. Також передбачені приміщення для банкетів, кальянні, дитяча кімната з нянею. Їжа – від десертів і європейської кухні до фірмового хоспер меню, є банкетні страви. Напої доступні на будь-який смак, їх можна замовляти до караоке зали, аби співати з позитивом.

Надаємо будь-які додаткові послуги. Серед них – трансфер, декор залів, випічка святкових тортів, закриття ресторану під ваш захід, пошук фотографа і багато іншого. Приходьте – вам сподобається!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.