067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Караоке Троєщина

Караоке Троєщина

Всім, хто любить співати, гостро необхідний «свій» заклад, де це можна буде робити - регулярно або під настрій. На Троєщині їм може стати комплекс відпочинку Choice. У ньому є все необхідне, щоб приємно провести час - смачна їжа, приємна музика, ввічливе обслуговування, кальянний і караоке зали. Кількість столиків обмежена, так що бронюйте у вихідні і по п'ятницях караоке заздалегідь. Можна орендувати зал під торжество (разом з банкетним).

Караоке в Choice - це зали для банкетів до 90 і 35 місць, караоке на 40 персон, кальянная на 18 гостей, дитяча кімната (є профі няня). Інші можливості - світлове, звукове обладнання (послуги з обслуговування, встановлення надаються), плазми, проектори. Так що, якщо захочете, караоке Троєщина в Choice запам'ятається не тільки гучними треками, а й диско в будь-якому потрібному вам стилі.

Також ви можете замовляти проведення заходів, додаткові послуги. Оформляємо зали, знаходимо провідних фотографів, організуємо трансфер до ресторанного комплексу і назад, надаємо готові і індивідуальні банкетні меню, запрошуємо аніматорів для дітей.

Караоке на Троєщині в Choice - відмінний варіант розваг, антидепресант після складного дня, культурна програма для гостей. Величезний вибір пісень і якісні мікрофони гарантовані.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.