067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Караоке Троєщина

Караоке Троєщина

Караоке – хобі, яке можна зробити кращим заняттям кожного п'ятничного вечора. Якщо любите співати, ви маєте у своєму арсеналі кращий засіб від поганого настрою, стресів і депресії. Якраз перебуваєте у пошуках свого закладу? Караоке Троєщина в Choice – саме те, що потрібно. Ресторан для сімейного відпочинку пропонує приємну музику, смачну їжу, ввічливий сервіс, кальянную кімнату. В караоке зал можна приходити просто так і займати вільні місця або робити бронювання заздалегідь. Можлива оренда приміщення цілком –для зустрічі своєї компанії або під свято.

У ресторані Choice, крім караоке залів, є приміщення для банкетів, кальянная, дитяча кімната з професійної нянею. Серед інших можливостей – наявність повного набору обладнання для проведення свят (проектори, плазми, звук, світло, диско). Якщо захочете, можна замовити їжу, напої в караоке зал, провести справжню дискотеку.

Всі деталі уточнюйте у менеджера. Ми надаємо широкий перелік додаткових послуг, які можуть вас зацікавити.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.