067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан дитяча кімната Київ

Ресторан дитяча кімната Київ

Сімейні свята, недільні вікенди - хороший спосіб провести час. Але є у нього свої мінуси - або дітям нудно з дорослими, або батьки змушені постійно стежити за малюками і не можуть нормально відпочити. Рішень два - сидіти вдома або шукати ресторан з дитячою кімнатою. Якщо ви за другий варіант, потрібен ресторан дитяча кімната Київ, ласкаво просимо в Choice!

У ресторані Choice можна провести відмінне свято для малюків різного віку. Тривалість програми, сюжет можна обирати, число, вік учасників не мають значення. Якщо потрібно просто відпочити та ненадовго знайти розвагу для дитини (щоб спокійно пообідати), до ваших послуг дитяча кімната. Вона працює щодня до 23.00, її послуги безкоштовні.

Інші можливості закладу - зали для банкетів, декор, випічка тортів, трансфер, інші супутні послуги. Караоке до 40 місць - з орендою столиків, залу цілком. Є кальянна до 18 гостей (оренда залу, бронювання столиків), дитяча кімната (працює до 23.00, завжди є професійна няня). Надаємо плазма, проектори, світло, звук (обладнання встановлюється, настроюється, можлива робота з обладнанням клієнта). Додаткові послуги - пошук ведучих, музикантів, декор залу, приготування святкових тортів.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.