067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан дитяча кімната Київ

Ресторан дитяча кімната Київ

Сімейний відпочинок необхідний кожній родині – він покращує відносини, допомагає весело провести час, поспілкуватися на позитивній хвилі. Але у нього є один мінус – поки діти маленькі, весь відпочинок підпорядковується саме ним. Ми знаємо, як вирішити цю проблему – вам потрібен ресторан дитяча кімната Київ в якому пропонує безкоштовний постійний нагляд професійної няні. Дорослі спокійно поїдять, поспілкуються, а малюки пограють.

У ресторані Choice дитяча кімната працює постійно, віддати в неї дитину можна безкоштовно. Також є можливість для проведення дитячих свят для дітей різного віку. Число учасників, склад команди не мають значення – повідомте нам цю інформацію заздалегідь, а ми організуємо краще у світі свято! Можна замовити ексклюзивний торт від 2 кг, оформлення на ваш розсуд.

Інші можливості ресторанного комплексу – зали для банкетів, трансфер, декорування проиміщень, караоке і кальяни. Караоке до 40 місць за бажаннями здається в оренду. Є кал’янна на 18 місць, в ній подаються авторські мікси тютюну. Надаємо плазми, проектори, світло, звук (обладнання встановимо та налаштуємо, можлива робота з установками клієнта). Готові зробити все для вашого ідеального свята!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.