067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан дитяча кімната Київ

Ресторан дитяча кімната Київ

Відпочинок з маленькими дітьми буде максимально приємним у сімейних закладах з дитячими кімнатами. Ресторан дитяча кімната Київ – кращий варіант для всіх родин з малятами. Батьки зможуть спокійно пообідати, поговорити, а малюки відмінно проведуть час за іграми під наглядом професійної няні.

У ресторані Choice ви можете провести гарне свято для малюків, дітей старшого віку. Тривалість програми, сюжети, аніматорів можна обирати. Проводимо короткі програми на 30 хвилин або повноцінні квести тривалістю до 6 годин. Є в ресторані дитяче меню, великий вибір десертів, коктейлів та інших напоїв. Дитяча кімната працює щодня до 23.00, її послуги для гостей безкоштовні.

Інші можливості ресторанного комплексу – зали для банкетів, декор приміщень, випічка тортів, організація трансферу. Караоке до 40 місць можуть відвідувати дорослі і діти – з орендою столиків, залу цілком, просто так чи в якості складової святкової програми. Є кальянная до 18 гостей, широкий набір світлового, звукового, музичного та іншого обладнання. Ми робимо все – приходьте!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.