067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан дитяча кімната Київ

Ресторан дитяча кімната Київ

Ресторан дитяча кімната Київ – запорука відмінного відпочинку з малюками, гарне рішення для родинного відпочинку. Все частіше закладу з дитячою кімнатою вибирають для проведення весіль, ювілеїв, інших заходів. Поки дорослі відпочивають, маленькими гостями займуться професійні няні. Кімната працює кожен день до 11 вечора, її послуги для відвідувачів безкоштовні.

Choice – відмінний заклад для сімейного відпочинку на Лівому березі. Тут можна провести дитяче або сімейне свято. Доступний широкий перелік розваг на будь-який вік і смак. Можна замовляти програми-квести за участю професійних аніматорів тривалістю до 6 годин. Є окрема дитяча кухня з дієтичними, красиво оформленими стравами, які просто неможливо не хотіти з'їсти.

Інші можливості закладу – організація банкетів, декор залів, випічка тортів, трансфер, надання супутніх послуг на зразок пошуку фахівців для проведення урочистостей, оренди, настройки спеціалізованого обладнання. Є караоке до 40 місць – з орендою столиків або залу цілком. Пропонує ресторан послуги кальянної – зверніть увагу на камерну атмосферу, унікальні авторські тютюнові мікси. Надаємо плазму, проектори, світло, звук, якщо хочете, налаштуємо ваше обладнання. У нас є все для чудового відпочинку!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.