067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан для весілля Київ

Ресторан для весілля Київ

Весілля - гучне, важливе, свято, яке запам'ятовується. Вимоги до його проведення високі - має бути смачно, красиво, голосно і по-особливому. Якщо шукаєте хороший ресторан для весілля пропонує заглянути в Choice. Для оренди є два зали - на 35 і 90 осіб. При бажанні можна додатково зняти караоке, кальянну кімнату або закрити ресторан цілком тільки для своїх гостей.

Ресторан для весілля Київ - це:

  1. Продумана програма розваг - знайдемо і запросимо будь-яких фахівців (ведучі, музиканти, фотографи, ін.), організуємо культурну програму (виступи, салюти).
  2. Смачна їжа і будь-які напої - є готове банкетне меню, фірмові страви хоспер плюс ми завжди відкриті для будь-яких побажань.
  3. Індивідуальний підхід - кожне весілля повинне бути унікальним, не схожим на інші, і ми готові вам це забезпечити.

Робимо унікальні святкові торти від 2 кг, прикрашаємо зали, організуємо трансфер, надаємо будь світлове, музичне обладнання. Для дітей можна запросити аніматора, професійна няня в дитячій кімнаті є завжди. З Choice весілля пройде, як в казці!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.