067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан для весілля Київ

Ресторан для весілля Київ

Весілля має бути особливим, незабутнім, саме таким, як хочуть молоді. Хтось любить гучні вечірки, інші пари хочуть спокійно посидіти в затишному місці, зібрати тільки самих близьких, смачно поїсти. Якщо вас цікавить хороший ресторан для весілля Київ, обов'язково завітайте у Choice. Тут є дві банкетних зали до 35, 90 гостей і відкритий літній майданчик. При бажанні ви зможете зняти кальянную, караоке зал, навіть весь ресторан цілком. Надаємо світло і звук, запрошуємо ведучих, фотографів, музикантів, організуємо трансфер, декоруємо зали. Готові виконати будь-який ваш каприз!

Наш ресторан для весілля – це:

  1. Смачна їжа та напої на будь-який смак – є готові банкетні меню, хоспер кухня (фірмові страви). Відкриті для ваших побажань.
  2. Продумана програма розваг – запросимо ведучих, аніматорів, музикантів, сплануємо і проведемо культурну програму.
  3. Індивідуальний підхід – ваше весілля буде на 100% унікальним.

Замовляйте ексклюзивний святковий торт масою від 2 кг. Прикрасимо зали, встановимо обладнання для демонстрації лавсторі молодих, організуємо трансфер для гостей. Учасники заходу можуть приходити з дітьми – малюки із задоволенням проведуть час в дитячій кімнаті.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.