067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан для весілля Київ

Ресторан для весілля Київ

Весілля – свято особливе, тож проведено воно має бути на рівні. Молоді під час вибору ресторану звертають увагу на кухню, музичний супровід, інші моменти. Якщо ви шукаєте перевірений ресторан для весілля Київ, обов'язково завітайте до Choice. Для оренди доступно дві зали – маленька на 35 і велика на 90 осіб. Окремо можна орендувати караоке, кальяну, закрити заклад цілком під час проведення свята, щоб ніхто вам не заважав.

Переваги проведення весільних банкетів в Choice:

  • Індивідуальна реалізація кожного проекту – ваше весілля буде особливим, оскільки ми не використовуєм типові сценарії.
  • Продумана програма розваг – запросимо артистів, ведучих, організуємо і проведемо культурну програму на ваше замовлення.
  • Напої в асортименті, їжа – свято це ще й відмінний стіл, а його ми вам гарантуємо.

Можна замовити ексклюзивний святковий торт масою від 2 кг (випікаємо у власній кондитерській). Організуємо трансфер, прикрасимо зали, надамо в оренду звук, світло, музичне та інше обладнання. Якщо ви плануєте брати з собою дітей, запропонуємо цікаві варіанти розваг і для них.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.