067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан для весілля Київ

Ресторан для весілля Київ

Хороше весілля повинно запам'ятатися ідеальністю і відповідність уявленням молодих про цей день. Щоб провести свято на рівні, потрібно звернутися до закладу, де врахують всі ваші побажання, запропонують широкий асортимент послуг, дадуть гарантію уважного ставлення. Перевірений ресторан для весілля Київ – Choice. Є дві банкетних зали (на маленьку і велику компанію), можна додатково орендувати кальянную, караоке або зняти заклад цілком.

У Choice на вас чекають:

  1. Продумана і насичена розважальна програма – готові організувати саме таку, як ви забажаєте.
  2. Великий вибір напоїв і страв – від готових банкетних меню до ексклюзивних варіантів, бургерів і торта «Наполеон» до фірмового хосперу й святкових десертів на замовлення.
  3. Індивідуальне рішення задач – ваше свято буде унікальним, починаючи від розсадки гостей і закінчуючи фінальним танцем пари.

Робимо святкові торти від 2 кг, прикрашаємо машини, зали, організуємо трансфер гостей, надаємо світлове, музичне обладнання з налаштуванням і обслуговуванням. Для дітей запросимо аніматора, професійна няня доглядає за малюками в дитячій кімнаті постійно. У Choice є все для вашого казкового весілля!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.