067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан з караоке

Ресторан з караоке

Ресторан з караоке – це відмінна можливість поєднати приємне з… приємним. У комплексі Choice ви зможете смачно поїсти, відпочити після важкого дня, провести час з друзями, отримати чудові емоції від сімейного вихідного. Також заклад проводить банкети, дозволяє орендувати окремі приміщення або ресторан цілком. Надається повне обслуговування свят «під ключ», можна запрошувати аніматора, тамаду, фотографа, діджеїв, відеооператорів, музикантів. Перелік розваг, меню потрібно обговорювати заздалегідь.

Ресторан з караоке на Троєщині – це:

  • Смачна унікальна кухня – від фірмового меню хоспер до традиційної Європи, пікантної Азії.
  • Будь-які напої на ваш смак – без обмежень за годинами замовлення (нічні сухі закони – не для нас!)
  • Допомога в проведенні культурних заходів – надання, налаштування обладнання, використання вашого, запрошення ведучих, музикантів, тощо.
  • Послуги для малюків – дитяча кімната працює весь час, можна запрошувати аніматорів, постійно працює няня.
  • Інші сервіси та опції, що можут зацікавити вас – торти на замовлення, трансфер, плазми, світло і звук, пятанк, кальяни, декор залів, дитяче караоке.

В караоке сподобається маленьким гостям і дорослим – репертуар розрахований на широку аудиторію. Якщо хочете, зал можна закрити повністю тільки для вас. Гарантуємо ідеальний відпочинок на Лівому березі, приємні ціни і відмінній сервіс. Завжди вам раді!

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.