067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторан з караоке

Ресторан з караоке

Ресторан з караоке – відмінний варіант для відпочинку. Смачна їжа, різноманітні напої, висококласне обслуговування – це важливо, але душа потребує і інших розваг. Якщо хочете провести банкет, просто повечеряти або пообідати і виконати пару-трійку композицій, приходьте до Choice. Караоке зал відкрито завжди, при бажанні його можна орендувати цілком на своє свято.

Комплекс відпочинку надає широкий перелік послуг, проводить заходи будь-якої складності, обслуговує свята під ключ. Якщо вам потрібні контакти музикантів, фотографів, діджеїв, декораторів, інших фахівців, ресторан надасть їх. Меню і набір розваг обговорюються заздалегідь.

У нашому ресторані з караоке на вас чекає смачна кухня з фірмовим меню хоспер, напої, широкий перелік додаткових послуг. Постійно працює дитяча кімната – послуги няні до 23.00 щодня безкоштовні для відвідувачів закладу. Можна замовляти в ресторані організацію трансферу, випічку тортів та інші послуги.

Співати в караоке сподобається дорослим і дітям – репертуар знайдеться на будь-який смак. Персонал ввічливий, врахує будь-які ваші побажання.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.