067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна
  2. Новини
Новини

Ресторани на Троєщині

Ресторани на Троєщині

У ресторані можна провести будь-яке святкування на маленьку і велику компанію, зустрітися з друзями, сходити на обід сім'єю. Якщо ви шукаєте перевірений заклад на Троєщині, загляньте в Choice. Тут для вас організують ідеальне застілля зі смачними стравами на будь-який смак, продумають розважальну програму і проведуть свято на високому рівні. Якщо любите виходити в світ з друзями, близькими, в ресторані на Троєщині вас чекає відмінна кухня, фірмове хоспер-меню, будь-які напої, розслаблююча музика. Можна замовити світло, звук, заспівати в караоке, покурити улюблений смак кальяну, зіграти на більярді, а дітей на час відпочинку залишити в кімнаті під наглядом няні.

Ресторани на Троєщині надають різний рівень сервісу і набір можливостей, але ми гарантуємо вам максимум, а саме:

  • зали для банкетів на 35 і 90 осіб;
  • караоке до 40 відвідувачів;
  • кальянна на 18 запрошених;
  • дитяча кімната (працює до 23.00, няня є завжди, аніматора можна запросити окремо);
  • світло, звук для диско;
  • проектори, плазми для презентацій, поздоровлень, демонстрації відео (наприклад, лавсторі, корпоративного фільму).

Додаткові послуги - пошук ведучого, тамади, оформлення залу, приготування торта від 2 кг, організація трансферу, настройка музичного, світлового обладнання. Choice - ідеальне місце для відпочинку на Троєщині.

Розповсюдити:
Новини

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.