+38-067-650-45-55
вул. Братиславська 52
Київ
24/7

  1. Головна

Оренда ресторану для зйомок

Ресторан Choice з його стильними, сучасними, затишними інтер'єрами стане ідеальним місцем для проведення фото-, відеозйомки. Вона може бути приурочена до певного заходу або проводиться самостійно. Для отримання якісних результатів в ресторанному комплексі є все - світлове обладнання, звукова апаратура і професіонали, які готові зайнятися їх налаштуванням. Можна працювати з обладнанням замовника - потрібно сказати, що ви хочете отримати, а наші фахівці все змонтують, підключать, налаштують.

Кому це буде цікаво
У ресторані Choice можна провести:

  • фотосесію будь-якої спрямованості;
  • зйомку кліпу;
  • кінозйомку;
  • будь-які зйомки для дітей і дорослих.

Вибір інтер'єрних зон великий - ви можете вибирати один зал або кілька, робити фото, відеоряд відразу в декількох приміщеннях. У комплексі є необхідна світлове, звукове обладнання, яке налаштовується, супроводжується до завершення процесу. Нічого не заважає вам використовувати своє, якщо так буде зручніше.

Ціни
Вартість послуг залежить від особливостей конкретного замовлення. В середньому оренда залу для фото, відеозйомки коштує від 2000 гривень за годину групі до 19 чоловік, більше 19 чоловік 3000 грн за годину.. Окремо оплачуються послуги використання світлового та звукового обладнання з обслуговуючим персоналом від 3000 гривень за перші 5 годин. 

Є розетки 220 В і 380 В, користування якими входить у вартість. 

Багато в чому вартість залежить від тривалості зйомки - перша година коштує завжди дорожче, ніж наступні, при оформленні оренди на термін 5 годин і більше погодинна ставка знизиться. Ми завжди йдемо на зустріч клієнтам, при великих, регулярних замовленнях пропонуємо спеціальні умови співпраці.

Як зробити замовлення
Щоб узгодити деталі проведення зйомки, уточнити ціну, інші умови співпраці, телефонуйте, залишайте запит або приходьте в ресторан. Комплекс готовий допомогти у вирішенні завдань будь-якої складності, надати додаткові послуги, закрити заклад тільки для вас.

Розповсюдити: