067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна

Правила відвідування караоке

У нас вітаються веселощі, сміх, гумор та святкова атмосфера! Для збереження цієї атмосфери, перед тим як почати випивати та співати, просимо Вас ознайомитись з правилами поведінки.

1. Всі гості співають строго в порядку черги, згідно зайнятому столу. Компаніям до 6 людей дозволяється виконання 2 пісень підряд, компаніям від 7 людей – по 3 пісні. 

2. Ви можете придбати позачергове виконання пісні за 250 грн. 

3. У випадку, якщо ви, незалежно від причини, пропускаєте свою чергу, право виконання пісні переходить до наступного столу.

4. Гості будь-якого із столів можуть передати право виконання пісні гостям іншого столу.

5. У випадку, якщо Ви пересіли за інший стіл до друга (подруги), автоматично втрачаєте право виконання пісні від свого столу. Повернення за пустий стіл на час своєї черги не дає права виконувати пісню. 

6. Адміністрація має право відмовити в черзі виконання пісні у випадку сильного сп’яніння, чи у випадку вибору нецензурної пісні.

7. За пошкодження майна, що належить закладу, адміністрація встановлює суму компенсації на свій розгляд. Випадкове падіння мікрофону тягне за собою оплату штрафу в розмірі 500 грн. Пошкодження мікрофону шляхом неправильного поводження з ним, тягне за собою оплату штрафу в розмірі 5000 грн.

8. Категорично заборонено приносити з собою будь-яку зброю, колючі та ріжучі предмети. 

9. Заборонено вхід в клуб в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. 

10. Вхід зі своїм спиртним – заборонено!

11. У випадку надмірного захоплення алкоголем, що привело до неадекватної поведінки гостя, адміністрація залишає за собою право відмови у подальшому відвідуванні. 

12. В караоке забороняється прояв агресії, вживання нецензурних слів чи будь-яких розмов, що можуть образити інших гостей чи персонал. 

13. У випадку порушення гостями вищеперерахованих правил, адміністрація залишає за собою право відмови у відвідуванні чи подальшому знаходженні в закладі, що не звільняє від оплати рахунку. 

14. Адміністрація може заборонити вхід без пояснення причин. 

Шановні гості, в цілях Вашої безпеки на території закладу ведеться відеоспостереження. 

Бажаємо Вам приємного вечора! Сподіваємось на розуміння і дотримання правил поведінки в караоке.

Розповсюдити: