067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ

CHOICE — це простір з ідеальними умовами для гарного та смачного відпочинку на Лівому березі Києва.

Ресторан Chocie

Приїздіть до нас на бізнес-ланч, сімейний обід або романтичну вечерю в приємній атмосфері, що поєднує урочистість і затишок.

Ресторан Chocie

Святкуйте з нами банкети, корпоративи та вечірки — наш досвід і можливості дозволяють проводити заходи будь-якого масштабу.

В залежності від уподобань та приводу, ми пропонуємо страви європейської та національної кухні з основного, дитячого та банкетного меню. Улюблені коктейлі, вина та міцний алкоголь ви знайдете в барному меню та карті вин ресторану.

Дитяча кімната

Для того, щоб маленькі гості ресторану CHOICE не нудьгували, ми обладнали простору та безпечну ігрову кімнату. Тут вони можуть награтися досхочу, залишаючись під пильним наглядом персоналу CHOICE.

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.

Бронювання

За номером телефону або скориставшись формою нижче ви можете забронювати місце для себе та вашої компанії. З умовами бронювання ви можете ознайомитися за посиланням або дізнатися по телефону в момент бронювання. Гарного відпочинку у нашому закладі.