067 650 45 55
вул. Братиславська 52
Київ
  1. Головна

Ресторан

Ресторан Choice
Ресторан Choice

CHOICE — це простір з ідеальними умовами для гарного та смачного відпочинку на Лівому березі Києва. Приїздіть до нас на бізнес-ланч, сімейний обід або романтичну вечерю в приємній атмосфері, що поєднує урочистість і затишок.

Святкуйте з нами банкети, корпоративи та вечірки — наш досвід і можливості дозволяють проводити заходи будь-якого масштабу. Ми виберемо для вас найзручніший зал, складемо меню і, за вашим бажанням, подбаємо про решту організаційних деталей.

Відкривайте нові смаки, насолоджуйтеся улюбленими стравами європейської кухні в майстерному виконанні. Готуємо швидко, якісно і завжди з-під ножа. В гостях у CHOICE спробуйте м'ясо і рибу гриль та інші страви, приготовані в хоспері — це дивовижно смачно!

Ми пропонуємо продуманий простір для комфортного відпочинку з сім'єю або друзями, урочистих заходів і вечірок з караоке на Лівому березі Києва. Наші гості отримують максимум уваги і турботи, тому, обираючи CHOICE, ви робите правильний вибір. Насолоджуйтесь гастрономічною кухнею, гостинністю і приємною атмосферою разом з нами.

 

 

Розповсюдити:

Найяскравіші моменти та події, які відбулись в стінах нашого закладу: сімейні вечері, урочисті банкети, фуршети, караоке вечори, дитячі забави, веселі гуляння іменин, корпоративів, весіль та багато іншого. Події, які назавжди залишаться не тільки у пам'яті наших гостей, але й на фото.

Бронювання

За номером телефону або скориставшись формою нижче ви можете забронювати місце для себе та вашої компанії. З умовами бронювання ви можете ознайомитися за посиланням або дізнатися по телефону в момент бронювання. Гарного відпочинку у нашому закладі.